„Jak nauka i matematyka pozbawiają hazard ślepego szczęścia“ - Adam Kucharski

Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide

Najwyższy wygrany kurs: x255.10

Każda postawiona złotówka dawała 255zł

Do naszego zespołu należą miłośnicy sportu oraz osoby zajmujące się matematyką. Kupony oparte są na rachunku prawdopodobieństwa, wyliczanego na podstawie poprzednich wydarzeń. Uwzgędniają również aktualne trendy i sytuacje drużyn oraz sportowców. Wszystki dane podstawiane są pod równanie matematyczne (można je nazwać algorytmem), będące na bieżąco aktualizowane. Staramy się również weryfikować doniesienia medialne, które często tworzone są po to, by manipulować kursami i ludźmi

Nasze typy publikowane są codziennie o godzinie 12:00. Użytkownicy otrzymują plik PDF, w którym znajdują się szczegółowo opisane analizy od 5 do 10 wydarzeń sportowych. Po przyznaniu dostępu do usługi, w centralnej części strony pojawi się widoczny przycisk „POBIERZ ANALIZY”. Kliknięcie skutkuje automatycznym pobraniem zawartości. UWAGA! Materiały są chronione prawami autorskimi. Udostępnianie ich osobom trzecim, lub rozpowszechnianie w jakikolwiek inny sposób, bez pisemnej zgody Administratora, jest zakazane.

Najbardziej zależy nam na kontakcie z klientem. Chcemy być dla Was dostępni jak najczęściej, aby móc skutecznie nieść pomoc, odpowiadać na pytania i przekazywać niezbędne informacje. Prawdopodobnie nie byłoby to możliwe na przeludnionej platformie.

0+

Wygrane kupony o wysokim kursie

0+

Wygrane kupony o niskim kursie